Program je venku!

Manětínský divadelní podzim 2015 je po formální stránce připraven.

A na koho, že se to můžete letos těšit?

Divadelní přehlídka bude slavnostně zahájena komedií: „A je to v pytli!“ – Divadelního spolku Osada Horní Bříza, který letos slaví krásných 20 let své existence – a myslím, že to od nich během víkendu několikrát uslyšíme :-). Po představení se můžeme již tradičně těšit na proslov pana starosty a malé občerstvení :-) .

Sobotní program  je oficiální součástí mezinárodní akce: „ Noc divadel“ a začíná pohádkou:  „O spanilém princi“ ( DS Krosáček), po obědě se můžete těšit na klasiku – TRUS Trnová tentokráte se hrou: „Blaník“. Odpoledne se  v předpremiéře představí náš domácí soubor – Mlask Manětín s úsměvnou hrou: „Turecká kavárna“.

Před večerním představením, které nám přivezou naši kolegové z Čisté ( budou hrát  Dr. Johanna Fausta, Praha II,. Karlovo nám. 40), si ještě můžete užít koncert Šošany.

Sobotní večer již tradičně zakončí: „Kosmírný Nesmír„.

Na sobotu jsme kromě hudby a divadla připravili i dvě soutěže pro návštěvníky!

První je pro děti:  „Malý malíř“ –  je určena dětským divákům do 12. let. Po ranní pohádce budou mít možnost přenést své dojmy na papír a jelikož je to soutěž, budou po nedělní pohádce nejzdařilejší výtvory náležitě odměněny.

Druhá soutěž je v podstatě bez určení věku. Je to soutěž fotografická a je pořádána celorepublikově v rámci Noci divadel – Z nejlepších snímků vznikne následně výstava, jako v roce 2014.

Výstava „Noc divadel objektivem diváků 2014 “ momentálně putuje po českých divadlech. Po jihlavském DIODu je do 25. 10. k vidění v pražském Disku, pak se na ni můžete podívat do 15.11. v Novém divadle v Plzni.

Budeme rádi, pokud se hojně zúčastníte obou našich soutěží!

Nedělní program bude určen dětem.  DS M+M Hranice sehraje svoji popletenou pohádku: „Perníková chaloupka“ a po jejím skončení následuje slavnostní vyhlášení  výsledků soutěže: „Malý malíř“ a ocenění dětí na pódiu.

Těšíme se na VásKomentáře nejsou povoleny.

Pozvánka na Manětínský divadelní podzim
Pozvánka na 5. ročník Manětínského divadelního podzimu
Naši Furianti 2019
premiéra Naši furianti
Divadelní soubor Tyl Čistá - Postel pro anděla
Postel pro anděla – Divadelní spolek Tyl Čistá
3,2,1, za chvíli začínáme
Přijeďte bude to hodně nabitý!