Foto soutěž

 Fotografická soutěž k Noci divadel 2014.

Fotografická soutěž k Noci divadel 2014.

O soutěži

Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje Fotografickou soutěž k Noci divadel 2014. Zúčastnit se může kdokoliv, kdo navštíví některou z aktivit Noci divadel 2014. Soutěž je vyhlášena v 6 různých kategoriích. V roce 2015 vznikne z nejlepších 20 až 30 snímků výstava, která bude putovat po českých divadlech a kulturních institucích, a která bude představena v rámci 3. ročníku Noci divadel v Institutu umění – Divadelním ústavu.

Podmínky

Účastník soutěže může zaslat maximálně 3 fotografie.
Fotografie lze přihlásit buď do jedné z vyhlášených kategorií, nebo do více kategorií. Fotografie mohou návštěvníci Noci divadel zaslat mezi 15. a 21. listopadem 2014. Odborná porota složená z expertů Institutu umění – Divadelního ústavu a expertů na divadelní fotografii vybere výherce do 15. prosince 2014. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografie v co nejlepším rozlišení a uvedení následující údajů: jméno autora fotografie;
kontakt (telefon a email) na autora; město a divadlo, kde byla pořízena; kategorie, do které patří.

Ceny pro vítěze

Vítězové vyhrají balíček publikací Institutu umění – Divadelního ústavu a vstupenky na Pražské Quadriennale 2015.

Kontakt

Dotazy a fotografie zasílejte na noc@divadlo.cz

Kategorie

 1.  Moje divadelní cyklojízda

  Podělte se s námi o zážitky z některé z divadelních cyklojízd v rámci Noci divadel! (přehled cyklojízd na odkaze: www.nocdivadel.cz/clanky-vse/divadelni-cyklojizdy-v-ramcinoci-divadel/

 2. Moje Noc divadel s českou hudbou

  Letošní ročník Noci divadel je věnován mimo jiné Roku české hudby, který probíhá po celý rok 2014. Zachyťte nejzajímavější okamžik Noci divadel spojený právě s hudbou!

 3. Noc divadel napříč generacemi

  Noc divadel je příležitostí nejen k novým zážitkům a setkáním, ale i ke společným rodinným aktivitám. Zdokumentujte svojí rodinu při návštěvě programu Noci divadel!

 4. Můj největší objev z Noci divadel

  Noc divadel nabízí ve svém letošním programu řadu bojových her, prohlídek a exkurzí nejen do divadelního zákulisí. Vyfoťte svůj největší objev či to, co byste v divadle nečekali!

 5. Můj největší zážitek z interaktivních programů Noci divadel

  Noc divadel nabízí řadu workshopů a jiných interaktivních programů. Podělte se s námi o své zážitky z některé z těchto aktivit prostřednictvím fotografie.

 6. Moje Noc divadel – kostým a scénografie

  Noc divadel 2014 nabízí bohaté vizuální zážitky díky nejrůznějším kostýmním, scénografickým a výtvarným prezentacím. Zaznamenejte, co vás během Noci divadel zaujalo v oblasti kostýmů, scénografie, masek, líčení apod.

www.nocdivadel.cz | www.idu.cz

Fotografická soutěž k Noci divadel 2014.

 Komentáře nejsou povoleny.

Videogalerie
Upoutávka na Manětínskou přehlídku 2011
AKT 2
TRUS Trnová – Akt hra se zpěvy a tanci
Shrnutí 5. ročníku
Shrnutí 5. ročníku
Štace Kaznějov - Svatební cesta do Jiljí
Manětínská opona – 5. ročník – 1996